یک اپلیکیشن تازه نفس و دستیار هوشمند

[ad_1]


ایران آنلاین / این برنامه یک هدف دنبال می‌کند و آن هم کمک به کاربران برای برنامه‌ریزی انجام فعالیت‌ و رویدادهایشان با نظم و آرامش است. طراحان این برنامه معتقدند انسان‌های موفق با اهداف پیش می‌روند و موفقیت یعنی ثبت و انجام هدف‌ها بنابراین در تیک‌تیم با ثبت اهداف در بازه زمانی مشخص و ایجاد فعالیت‌های مربوط به هر هدف، همیشه در مسیر اهدافتان حرکت خواهید کرد. طراحی این برنامه جذاب است و بعد از نصب و ورود به محیط اپلیکیشن با بخش‌های مختلفی روبه رو خواهید شد اما با بیشترین گزینه‌ای که سر و کار خواهید داشت قسمت «ثبت رویداد» و «ثبت فعالیت» است، گزینه‌هایی که به شما در سازماندهی کارهایتان کمک خواهند کرد.


در واقع با کمک بخش ثبت رویداد می‌توانید رویدادهای مهم خود مانند قرار ملاقات، حضور در سخنرانی یا همایش و… را به همراه توضیحات مختصر و تاریخ آن ثبت کنید. در نهایت نیز برای این رویداد یک اعلام هوشمند تنظیم کنید تا به شما حضور در آن را یادآوری کند. یکی از قابلیت‌های جالب این برنامه این است که شما در ثبت یک رویداد می‌توانید موقعیت مکانی مربوط به رویداد را نیز اضافه کنید.


اما در بخش ثبت فعالیت می‌توانید مجموعه فعالیت‌هایی که در روز یا هفته باید انجام دهید را همراه با تعیین هدف آن فعالیت ثبت و در نهایت انجام آن را اولویت ‌بندی کنید. برای انجام برنامه‌ریزی‌های خود می‌توانید از امکان تقویمی که در محیط اپلیکیشن گنجانده شده استفاده کنید تا مجبور به خروج از برنامه و استفاده از برنامه تقویمی مجزا روی گوشی خود نشوید. اولویت‌‌بندی قرارها براساس نام و تاریخ، درست کردن آرشیو، مخفی کردن فعالیت‌ها و… از دیگر قابلیت‌های این برنامه است. تیک تیم به صورت رایگان در اختیار کاربران سیستم عامل اندروید قرار گرفته است./ روزنامه ایران 


 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *