یادواره سردار شهید میرمحمود بنی‌هاشم در مشگین‌شهر برگزار می‌شود

[ad_1]

به گزارش خیاونیوز، سرهنگ پاسدار محمد پورمند  فرمانده سپاه شهرستان مشگین‌شهر از برگزاری یادواره روستای انار و یادواره سردار شهید میرمحمود بنی‌هاشم در روزها و هفته‌های آتی خبر داد و گفت: از مسئولان و دستگاه‌های اجرایی مربوطه انتظار داریم که مشارکت همه‌جانبه‌ای در اجرای برنامه‌ها باشند تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

‌پورمند با اشاره به اعزام کاروان راهیان نور شمال غرب کشور بیان کرد: پنجم مرداد ماه مرحله نخست کاروان راهیان نور شمال غرب کشور با اعزام برادران برگزار و در ۲۴ مرداد ماه نیز راهیان نور ویژه خواهران برگزار خواهد شد.

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر نیز در این جلسه اظهار کرد: این فرهنگ تنها به قشر خاصی تعلق ندارد و تمام مردم و مسئولان در حفظ و پشتیبانی از این فرهنگ و ارزش سهیم بوده و هستند که این امر سبب شده است که ایران هرگز مورد تهدید قرار نگیرد.

میرعلی رحیمی‌زاد با اشاره به هشت مرداد ماه سالروز رحلت آیت‌الله مشکینی که به عنوان روز شهرستان نامگذاری شده است، افزود: آیت الله مشکینی یکی از علمای برجسته شهرستان و کشور است که زنده نگه داشتن یاد وی بر همگان لازم است اما نامگذاری روز شهرستان در این این ایام مناسب عمل نشده است و باید در شورای فرهنگ عمومی شهرستان بازنگری شود.

وی تصریح کرد: ۵ مرداد ماه سالروز سفر مقام معظم رهبری به شهرستان مشگین‌شهر است که انتخاب روز شهرستان به این روز توصیه می‌شود لذا باید در جلسات مرتبط در این راستا رایزنی شود.

انتهای پیام/تسنیم

هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 28303

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *