گران قیمت ترین بازیکنان فوتبال زیر 21 سال جهان

[ad_1]


ایران آنلاین /  در حال حاضر کیلیان امباپه بیشترین اخبار را در بین بازیکنان زیر بیست و یک سال به خود اختصاص داده، با این وجود در لیست گران ترین بازیکنان زیر 21 سال، دله آلی با قیمت 82.6 میلیون یورو در صدر قرار گرفته است.

کیلیان امباپه در طول مسابقات فصل قبل، با 26 بار گلزنی از عوامل موثر قهرمانی موناکو در لیگ یک و صعود تیم فرانسوی به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان بود. این در حالی است که در صورت نقل مکان امباپه به یک باشگاه دیگر در طول فرصت نقل و انتقالات، این بازیکن به عنوان گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال باشگاهی جهان، رکوردِ پل پوگبا را هم پشت سر خواهد گذاشت.

در حال حاضر پاریسن ژرمن و رئال مادرید کیلیان امباپه را می خواهند در حالی که پیشنهاد 135 میلیون یوروییِ قهرمان فرانسه با مخالفت موناکو مواجه شده. این در حالی است که طبق گزارش وب primetimesport.comو بر اساس لیست انتشار یافته در وب سایتSoccerex.comدر بین بازیکنان زیر بیست و یک سال، دله آلی با قیمت 82.6 میلیون یورو به عنوان گران ترین بازیکن انتخاب شده است.

در این گزارش، سن بازیکن، پست او؛ باشگاه فعلی؛ طول مدت قرارداد؛ درک ارزش بازار؛ تعداد دقایق حضور در زمین؛ تعداد بازی های ملی؛ مصدومیت ها و کیفیت تکنیکی بازیکنان از منابع مختلف جمع آوری شده و قیمت بازیکنان بر اساس این موارد تعیین شده است.

طبق این لیست، دله آلی بعد از کسب عنوان بهترین بازیکن سال انگلستان (PFA) در دو سال اخیر و زدن 18 گل در فصل 2017-2016 لیگ برتر؛ به عنوان گران ترین بازیکن زیر 21 سال انتخاب شد در حالی که کیلیان امباپه با قیمت 55 میلیون یورو در تعقیب اوست.

با توجه به ارزشِ فصل قبل آلی بر اساس گزارش Soccerex.com؛ قیمت ستاره جوان انگلیسی نسبت به سال گذشته بیش از دو برابر افزایش یافته است. قیمت دله آلی در لیست سال قبلِ وب سایت ساکِرِکس مبلغی به میزان 34.1 میلیون تخمین زده شده بود، در حالی که در لیست فعلی او با قیمت 82.6 میلیون یورو بر صدر جدول گران ترین ها تکیه زده است.

در این لیست همچنین عثمان دمبله با قیمت 60.9 میلیون یورو نفر سوم است. در حالی که فصل گذشته طبق گزارش وب سایتِ Soccerex، قیمت او 14.1 میلیون یورو بود.

در این لیست؛ مارکوس راشفورد دومین بازیکن انگلیسی است که با قیمتی به میزان 40.6 میلیون یورو بین بیست نفر اول و در رتبه 7 ام قرار گرفته است. قبل از راشفورد؛ گابریل خسوس با قیمت 42.6 میلیون یورو نفر ششم لیست است.

گابریل خسوس برزیلی در لیست سال قبل Soccerex با قیمت 19.8 میلیون یورو نفر نوزدهم لیست بود و حالا با 42.6 میلیون یورو پنج رده صعود کرده است.

اما در لیستی که به وسیله هافبک ها و مهاجمین اشغال شده؛ دوناروما با قرار گرفتن در رتبه هشتم بسیار خوب عمل کرده است. دونارومای 18 ساله در جدول سال قبل این رده بندی با قیمت 13.7 میلیون یورو نفر بیستم بود.

اما در بین مدافعان؛ تئو هرناندز بالاترین رده را در این جدول به خود اختصاص داده است. بازیکنی که فصل گذشته اتلتیکو مادرید او را با قیمت 24 میلیون یورو از رئال مادرید خرید. قیمت هرناندز مبلغی به میزان 24 میلیون یورو تعیین شده است. / سایت گل

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *