نخستین تور تخصصی جشنواره ملی فیلم و عکس برگزار شد + تصاویر

[ad_1]


ایران آنلاین /با همراهی متخصصان و کارشناسان در این تور هنرمندان از فرایند تولید وعرضه بهداشتی گوشت قرمز، بسته بندی فراورده خام دامی و دامپروری صنعتی استان تهران بازدید کردند.

بر پایه این خبر، ناصر باکیده دبیر جشنواره، رضا برجی، عزیزالله حاجی مشهدی، ابوالفضل کریمی اصل، حسین نمازی، سعادت رحیم زاده، مرجان ریاحی، امیرحسین خلیل زاده، محمدرضا نجفی، سحر خضائلی، وحید اصلانی،‌ امیر کرم یزدی و … از جمله شرکت کنندگان در این تور تخصصی بودند. همچنین، خانم دکتر زارعان مدیر روابط عمومی سازمان دامپزشگی کشور به همراه کارشناسان  اداره کل دامپزشکی استان تهران نیز در این تور با هنرمندان همراهی کردند.

هنرمندان شرکت کننده در این تور ضمن ابراز رضایت و خرسندی ازآشنایی با حوزه های مخنلف نظارت و فعالیت دامپزشکی  نسبت به افزایش مسئولیت دراطلاع رسانی به مخاطبین در برنامه‌های آتی خود تاکید داشتند.

سازمان دامپزشکی کشور، با همکاری سازمان صدا و سیما و سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و ابلاغ سیاست‌های کلی مبتنی بر تبیین مولفه‌های اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال در دامپزشکی، به منظور تشویق و ترغیب هنرمندان ایران اسلامی و پرداختن به نقش آن در زندگی فردی و اجتماعی، فرهنگ‌سازی مصرف بهینه، ارتقای سطح بینش و نگرش جامعه نسبت به ارزش مادی و معنوی و دستیابی به آثار فاخر تصویری در این زمینه، همچنین تبدیل ایران به پایگاه اصلی در حوزه‌های علمی، تخصصی، فرهنگی و سینمایی مرتبط با حوزه دامپزشکی در جهان، نخستین جشنواره تخصصی فیلم و عکس«بیطار» را برگزار می‌کند.

مقررات و فرم‎های ثبت‎‌نام نخستین جشنواره فیلم و عکس «بیطار» در سایت جشنواره به آدرس www.baitar.ivo.ir قابل دسترسی است.

آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ در نظر گرفته شده است.

نخستین جشنواره فیلم و عکس «بیطار» از ۱۴ تا ۱۷ مهرماه به دبیری ناصر باکیده از سوی سازمان دامپزشکی کشور در تهران برگزار خواهد شد.


 
 

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *