صوفی: رونق اقتصادی در بخش آفتاب باید وجود داشته باشد

[ad_1]


ایران آنلاین / بر اساس اظهارات بخشدار آفتاب باید برای ساخت و سازهای غیرمجاز و تغییر کاربری‌های غیرمجاز برخورد قاطعی وجود داشته باشد چرا که این آینده بخش آفتاب را تهدید می‌کند به شکلی که ادامه روند موجود در آینده روستاهای این بخش از جمله شهرک رسالت و … را به مرتضی گرد دوم تبدیل می‌کند. هرچند که امروز بسیاری از مشکلات و معضلات مرتضی گرد یا حل شده است یا برای آن برنامه ریزی دقیق انجام شده است.


محمود صوفی با تاکید بر تمایل سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری اقتصادی در بخش آفتاب گفت: در حوزه کشاورزی ظرفیت و جذابیت ویژه‌ای وجود دارد که باید مورد توجه قرار بگیرد تا رونق اقتصادی بخش را به همراه داشته باشد.


بخشدار آفتاب اظهارکرد: چنانچه موقعیت و حاصلخیزی زمین در این منطقه مورد توجه قرار گیرد، می‌توان کل بخش را به کارگاهای عمرانی تبدیل کرد.


وی این منطقه را مورد توجه سرمایه گذاران در بخش‌های مختلف اقتصادی و طرح‌های کشاورزی و گلخانه‌ای دانست و افزود: مهیا ساختن زیر ساخت‌ها باعث توسعه یافتگی، رونق کسب و کار و جلوگیری از مهاجرت روستاییان می گردد.


درخواست بخشدار آفتاب برای افتتاح شعبه پست بانک


بخشدار آفتاب در بخش دیگری از صحبت های خود به تلاش برای ارائه خدمات متناسب به ویژه در حوزه بانکی به مردم بخش آفتاب اشاره کرد و خواستار افتتاح شعب پست بانک در بخش آفتاب شد.


وی افزود: تمامی خدمات بانکی، دریافت و پرداخت قبض های چهارگانه (آب، برق، گاز، تلفن)، پرداخت تسهیلات برای اشتغال زایی و سایر خدمات مالی به روستاییان با ایجاد پست بانک ارائه می گردد.


صوفی تاکید کرد: تاسیس پست بانک نقش حیاتی و مهمی را در کاهش مراجعه مردم به خارج از بخش برای امور بانکی و خدمات مالی دارد و از اتلاف وقت و صرف هزینه‌های گزاف جلوگیری می کند. با آماده سازی بستر افتتاح شعبه پست بانک در زمینه ارائه خدمات مالی و بانکداری به روستاییان، ما شاهد رفاه روز افزون مردم این منطقه خواهم بود./ ایسنا

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *