تاخیر۱۲ ساعته پرواز بغداد-تهران ایران‌ایر +فیلم

[ad_1]

در حالی قرار بود پرواز شماره ۳۴۰۶ ایران‌ایر ساعت ۲۲ دیشب بغداد را به مقصد تهران ترک کند که این پرواز پس از تأخیر بیش از ۱۲ ساعته و پس از اعتراض عراقی‌ها ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه امروز انجام شد، مسافران معترض این پرواز حاضر به پیاده شدن از هواپیما نیستند.

به گزارش صبحانه به نقل از تسنیم، یکی از مسافران پرواز 3406 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: پرواز بغداد – تهران هواپیمایی ایران‌ایر باید ساعت 22 دیشب انجام می‌شد، اما در فرودگاه بغداد نماینده ایران‌ایر به مسافران اعلام کرد پرواز کنسل شده است.

وی با بیان این‌که نماینده ایران‌ایر پس از این اطلاع‌رسانی مخفی شد، تصریح کرد:‌حدود 4 کاروان زیارتی مسافران این پرواز بودند که متاسفانه شب گذشته را با بدترین شرایط در فرودگاه بغداد به صبح رساندند.

وی یادآور شد:‌ به دلیل این‌که فرودگاه بغداد پول ایرانی را قبول نمی‌کند، نتوانستیم یک بتری آب برای سالمندان و خُردسالان خریداری کنیم.

وی با تاکید بر این‌که شب گذشته را بدون هیچ پذیرایی و بدون پتو در فرودگاه بغداد سپری کردیم، گفت:‌ با اعتراض شب گذشته مسافران، اعلام شد که پرواز 5 بامداد امروز انجام می‌شود،‌ اما بعد از آن گفتند که ساعت 7 و بالاخره اعلام شد پرواز ساعت 10:30 انجام می‌شود.

وی با اشاره به اعتراض مسافران عراقی این پرواز افزود: سرانجام با اعتراض 12 ساعته مسافران، ایران‌ایر هواپیمایی را از مشهد برای انجام این پرواز فرستاد و تقریبا ساعت 10:30 امروز پرواز انجام شد.

وی ادامه داد: ساعت 13:30 هواپیما در فرودگاه امام خمینی به زمین نشست، اما مسافران به نشانه اعتراض و برای پیگیری حقوق خود حاضر به پیاده شدن از هواپیما نیستند.

شفاف سازی:
مطلب فوق در سایت های دیگر منتشر شده و در این سایت باز نشر شده است. چنانچه به مطلب فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

برای نمایش تمام مطالب مرتبط با عنوان «تاخیر۱۲ ساعته پرواز بغداد-تهران ایران‌ایر +فیلم» اینجا کلیک کنید.


[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *